EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Rreth nesh

Rreth nesh


Nantong U-fine International Trading Company Limited ndodhet në RM2405, Nr. Ndërtesa e 20-të, Distrikti Qendror i Biznesit Zhongnan, Nantong, Jiangsu, Kinë. Ndërkohë, ne gëzojmë një vendndodhje superiore në rajonin bregdetar dhe duhen vetëm 2 orë për të arritur në Shangai me makinë. Të gjitha vizitat dhe pyetjet janë të mirëseardhura.

Ne filluam të bëjmë biznes tregtar në vitin 2009. Si një kompani tregtare ndërkombëtare, u angazhuam në produkte sportive si aksesorë masazhi, produkte joga, pajisje fitnesi etj. dhe me reputacion të mirë.

Përveç kësaj, ne mund të jemi në gjendje të pranojmë porosi sipas modeleve të specifikuara të modeleve, specifikimeve dhe kërkesave të paketimit të doganave.

Ju gjithashtu mund të vizitoni prezantimin tonë të kompanisë në internet në www.u-fine.com.

Histori


2009

Nantong U-fine International Trading Company Limitde e themeluar në 2009

2009
2012

Hera e parë për të marrë pjesë në ekspozitën sping në Guang-zhou

2012
2013

Merrni pjesë në panairin sportiv në Pekin.

2013
2014

Hera e parë për të marrë pjesë në panairin sportiv në Gjermani.

2014
2014

Ne morëm miliona heronj nga Alibaba.

2014
2015

Ne kemi organizuar trajnime të rregullta dhe kemi përmirësuar njohuritë profesionale për stafin.

2015
2016

Për herë të parë merr pjesë në panairin sportiv në Amerikë.

2016
2017

Ekspozitë Sportive

2017
2018

IRHSA

2018
2019

Canton Fair

2019
2019

Ekspozitë Sportive

2019
2020

Ekspozita gjermane ispo

2020
2020

Shfaqja sportive e Kinës

2020

Klientë globalë


Klientët tanë janë të kënaqur dhe ne gjithmonë do t'ju bëjmë të besoni një botë, një "U-Fine".

Na Kontaktoni