EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Hapi Aerobik

Eko-miqësor, hap pa rrëshqitje PE Aerobic për ushtrime në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:eco-friendly non-slip PE Hapi Aerobik për ushtrime në shtëpi
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2608A
materiali:PE
MOQ:1000pcs
Size:110x40x (10-20) cm
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Është mjet praktik dhe i gjithanshëm stërvitor që mund të përdoret si gjimnastikë me hapa dhe stol ushtrimesh
2. Mund të përdoret për ushtrime hapash dhe kardio, por edhe për stërvitje forcash dhe shtrirje
3. Stërvituni individualisht në shtëpi, ose për klasa në grup në qendra fitnesi


Certifikata Patent
hetim