EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>peshë>Pesha e kyçit të këmbës / kyçit të dorës dhe jelek

Jelekë peshe e rregullueshme për trajnime fitnesi me shitje direkte në fabrikë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:factory direct sale adjustable fitness training weight vest
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemGJ3158C
materiali:Neoprene, Sand
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details: qese polifonike/kuti me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1.Can provide additional support for runners or walkers with musculoskeletal problems
2.Its novel design, beautiful shape, bright color, invisible, adjustable, containing rebound adhesive, comfortable, close-fitting characteristics.
3.The intensity of weight-bearing exercise is higher than that of no negative weight, and it can improve the metabolic rate, so it has a better effect on fat loss and muscle gain.Certifikata Patent
hetim