EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>peshë>Pesha e kyçit të këmbës / kyçit të dorës dhe jelek

Pajisja e palestrës Pesha e kyçit të këmbës / kyçit të dorës me rërë për stërvitje me forcë të veshur


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:pajisjet e palestrës me rërë për stërvitje të forcës që vishen pesha e kyçit të këmbës / kyçit të dorës
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU3112
materiali:Poliestër, rërë
Pesha:2x0.5kg/2x1kg/2x1.5kg/2x2kg
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details: qese polifonike/kuti me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. E trashë dhe e butë, e rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, përshkueshmëri e mirë e ajrit, e lehtë për t'u djersitur
2. E lehtë për t'u ngjitur dhe e qëndrueshme, e lirë për të rregulluar madhësinë, për të parandaluar rënien, për të shmangur lëvizjet e turpshme


Certifikata Patent
hetim