EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Jastëk ekuilibri

Jastëk balancues i masazhit për masazh yoga, Pvc më i shitur për stabilitetin e ajrit


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU2305
materiali:PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:15cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:1.2kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Përmirëson ekuilibrin, koordinimin dhe fleksibilitetin;
2. Grimcat me densitet të lartë, masazhojnë të gjithë trupin, relaksohen dhe çlirohen;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Testi i kapacitetit të ngarkesës më shumë se 200 kg, trashje dhe kundër shpërthimit;
5. Dizajn miqësor për përdoruesit, ngjyra të ndritshme, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.


hetim