EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bilanci i Bordit

Pjatë e tabelës për ushtrimin e ekuilibrit të lëkundjeve të ngjyrës dhe logos me porosi të fabrikës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                      

Artikulli nr. U1905D

Materiali: PP, TPE

Diametri: 40.5 cm

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: me ngjyra / e personalizuar


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat ekzistuese

Detajet e Dorëzimit: Transportuar në 30 ditë pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
  1. Bordi i bilancit është një mjet balancimi shumëfunksional. Përdoret gjerësisht nga Fizioterapistët për rehabilitim. Përmirëson ekuilibrin, forcën, stabilitetin e bërthamës dhe qarkullimin e gjakut. Inkorporoni me stërvitje për të përmirësuar stërvitjen e ekuilibrit dhe (trajnim me peshë për përdoruesit e avancuar).

  2. në 1 bordi i balancës ju ofron 2 shkallë vështirësie për të synuar çdo nivel aftësie. Përdoreni këtë tabelë ekuilibri për ushtrime proprioceptive dhe rehabilituese për të përmirësuar ekuilibrin dhe koordinimin për të gjithë trupin

Certifikata Patent
hetim