EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bilanci i Bordit

Shitje Fabrikash PP 35.5x5.3cm Balance Board for Home Ushtrime


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1906
materiali:PP
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.Gym grade wobble Balance Board

2. Trajnimi i ekuilibrit për ushtrimet në shtëpi

3. Sipërfaqe e madhe me mjete ndihmëse për kapje

4. Ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit, koordinimit dhe forcës


hetim