EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bilanci i Bordit

Bordi i bilancit të rregullueshëm me shumicë për burrë dhe grua


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1905D
materiali:PP, TPE
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.adjustable balance board 

2. Trajnimi i ekuilibrit për ushtrimet në shtëpi

3. Sipërfaqe e madhe me mjete ndihmëse për kapje

4. Ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit, koordinimit dhe forcës


hetim