EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Pyetjet e shpeshta>Pyetjet e shpeshta të kompanisë

 • Q

  Cili është afati juaj i pagesës?

  A

   L/C, T/T, sigurimet tregtare janë të gjitha në dispozicion për ne. 30% paraprakisht, 70% para transportit.

 • Q

  Jeni prodhues?

  A

  Po, ne jemi prodhues. Linja jonë e produkteve varion nga shtangë dore të thjeshta deri te një shumëllojshmëri e gjerë aksesorësh fitnesi, duke përfshirë produkte masazhi, produkte pilates dhe joga, aksesorë për aerobi, litar kërcimi, kapje dore dhe pajisje të tjera.