Të gjitha kategoritë

home>Produkte>peshë>trap

Stërvitje me shumicë në palestër Trap zhytjeje vinyl miqësore me mjedisin


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:stërvitje me shumicë në palestër eko-miqësore trap zhytjeje me vinyl
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU3311
materiali:Gize, PVC
Pesha:1KG/2KG/3KG/4KG/5KG
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details: Kuti/kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Ndihmon në përmirësimin e tonit të muskujve dhe skalitjen e krahëve, shpatullave, shpinës, këmbës, gjoksit, barkut
2. I përshtatshëm për ushtrime fizioterapie.
3. Duke përdorur një sistem unik numri, rregulloni automatikisht peshën e trap
4. Ju lejon të kaloni me shpejtësi nga një ushtrim me peshë në tjetrin
5. Shtesë perfekte për gjimnastikën dhe stërvitjet me hapa


Certifikata Patent
hetim