EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Rrota e ushtrimeve

Fitnes me cilësi të lartë Stërvitje për muskujt ABS të barkut AB Rrota me rul për palestër


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ1416B
materiali:PP, çeliku
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:* 40 25 * 20cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:2kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Rul ultra i gjerë ab me rezistencë të integruar dhe doreza ergonomike për të ndihmuar në maksimizimin e rezultateve të ushtrimeve ab roll out;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Motori kinetik i brendshëm përdor një sustë çeliku të karbonit për të siguruar rezistencë dhe  përforcon stërvitjen e barkut dhe krahëve
5.Forcon krahët dhe shpatullat, tonifikon dhe shtrëngon barkun


hetim