EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Rrota e ushtrimeve

Shtëpi Palestra e re Eko-Miqësore e personalizuar Rrota ushtrimore me rrota yoga mbrapa


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1401
materiali:PP,PVC,Çeliku
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 18 18 * 28cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.495kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Rrota e stërvitjes PP e shtypur është jashtëzakonisht e fortë dhe e qëndrueshme, mund të mbajë deri në 500 kg;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Rrotë ushtrimesh e printuar me material të ndryshëm, ngjyrë, madhësi


hetim