EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Rrota e ushtrimeve

Shitje e nxehtë pajisje për palestër në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1414
materiali:PP, PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Doreza:15.3*4.2cm Rrota :14.2*2.7cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.55kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Rrota e barkut e konstruksionit plastik të rëndë është jashtëzakonisht e fortë dhe e qëndrueshme, mund të mbajë deri në 500 kg;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Rrotë ushtrimesh e printuar me material të ndryshëm, ngjyrë, madhësi
5.Forcon krahët dhe shpatullat, tonifikon dhe shtrëngon barkun


hetim