EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Rrota e ushtrimeve

Rrota e stërvitjes së barkut në stilin e ri në shtëpi, Rrota e stërvitjes së barkut me dy rrota plastike, rul abdominal abdominal me jastëk gjuri


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1402
materiali:PP, TPE, Çeliku
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 18 18 * 25cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.54kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Printed PP exercise wheel is extremly strong and durable, it can hold up to 500kg;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Rrotë ushtrimesh e printuar me material të ndryshëm, ngjyrë, madhësi


hetim