EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Rrota e ushtrimeve

Me shumicë Abdominal Wheel Pro Workout Double Ab Wheel Roller Set Ushtrime Pajisje palestër Fitness


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1405
materiali:EVA,PP,Steel
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Doreza:31*2.9cm Rrota :14.2x5.4cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.605kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Rrota e barkut e konstruksionit plastik të rëndë është jashtëzakonisht e fortë dhe e qëndrueshme, mund të mbajë deri në 500 kg;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.AB roller adopts heavy metal shaft and double traction wheel for the best grip. It is made of environment-friendly materials, which is the best choice for all-round sports and fitness.
5.Forcon krahët dhe shpatullat, tonifikon dhe shtrëngon barkun
6.It is made of environment-friendly materials, which is the best choice for all-round sports and fitness.


hetim