EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve>Ekspozita Lajme

Panairi i Kantonit 2017 në tetor

Koha: 2017-12-14 Goditjet: 15

Ne morëm pjesë në panairin e Kantonit nga 31st Tetor deri me 4th Nëntor Stenda jonë nr. është 5.2L31-32.

Këtu tregoi disa foto.

 

Në panair u shfaqën disa artikuj të rinj, të tillë si rula me shkumë vibruese, mjete masazhi dhe trainer për ushtrime rezistence.

Eshtenjë shfaqje e bukur. Shumë klientë janë të interesuar për produktet tona të reja të masazhit prej druri.