EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve>Ekspozita Lajme

Merrni pjesë në Panairin e Kantonit të Kinës në maj

Koha: 2017-09-18 Goditjet: 12

Ne morëm pjesë në shfaqjen sportive të Shangait nga 1 deri më 5 maj. Stenda jonë nr. është 5.2M-15.

Joga, masazhi dhe vrapimi janë produktet kryesore në këtë ekspozitë. Ngjyra dhe paketimi i produkteve mund të personalizohen.