Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>expander

Chest Expander Rally Chest Expander Men's Fitness Multifunctional Elastic


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Zgjeruesi i kraharorit
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1301
materiali:PP,Rubber
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:15x9.3x20.4cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW13kg
GW14.5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.TPR anti-latex hose high tensile deformation and no smell;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Five rubber strength adjustable for a variety of sportsCertifikata Patent
hetim