EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>expander

Pajisje fitnesi shumëfunksionale Ushtrimi i gishtave 5 Zgjerues i tërheqjes së gjoksit me pranverë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Zgjeruesi i kraharorit
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1307
materiali:PP, Pranverë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:12.2x4.2x34.4cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW7.3kg
GW8.5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 10 copë/ctn 36x23x26cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Sustat me tela të çelikut të karbonit janë të qëndrueshme dhe jo të lehta për t'u deformuar;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Pesë forcë e rregullueshme për një shumëllojshmëri sportesh


Certifikata Patent
hetim