EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>expander

Ushtrime me shumicë për tensionuesin e tubave latex, i rregullueshëm për të tërhequr litarin, zgjerues gjoksi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Zgjeruesi i kraharorit
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1308
materiali:PP, TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:15x9.3x20.4cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW4kg
GW5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 12 copë/ctn 42x29x32cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.TPR anti-latex çorape deformim të lartë elastik dhe pa erë;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Forca e pesë tubave e rregullueshme për një sërë sportesh.


hetim