EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>expander

Chest Expander Band Yoga Gym Fitness Litar Stretch Back Trainer Force Force Krah Pajisje për stërvitje në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Zgjeruesi i kraharorit
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1309
materiali:ABS, PP, TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:15x9.3x20.4cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW11.4kg
GW12.9kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.TPR anti-latex çorape deformim të lartë elastik dhe pa erë;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Forca e pesë tubave e rregullueshme për një sërë sportesh.


Certifikata Patent
hetim