EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>expander

Shirita të nxehtë me shirita të nxehtësisë së pedaleve pranverore, Fitnes për ambiente të mbyllura me 4 tuba Prerëse trupi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Prerëse trupi
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1381
materiali:TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:27.2x7.7x17.2cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW4kg
GW5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 12 copë/ctn 35x29x49cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Tubat natyral latex 1.TPR kanë rikthim të lartë dhe janë më të qëndrueshëm;
2. Dorezë e shkumës që thith lagështinë që nuk rrëshqet me dorezë elastike të butë;
3.Pedale jo rrëshqitëse me cilësi të lartë me funksion masazhi;
4.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;


Certifikata Patent
hetim