EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Pyetjet e shpeshta

 • Q

  Cili është çmimi i produktit tuaj?

  A

  Ne do të bëjmë çmos për të bërë kërkesën tuaj duke përfshirë kërkesat e çdo detaji, si sasia, madhësia, ngjyra, printimi i logos, paketa..., në mënyrë që t'ju dërgojmë një kuotë të saktë në herën e parë.

 • Q

  Po në lidhje me tarifën e mostrës?

  A

  Shumica e produkteve janë pa pagesë ndërsa posta do të paguhet në destinacion.

 • Q

  Mund të më dërgoni katalogun tuaj?

  A

  Po sigurisht. Ju lutem më kontaktoni në internet në çdo kohë ose me email.

 • Q

  Cili është afati juaj i pagesës?

  A

   L/C, T/T, sigurimet tregtare janë të gjitha në dispozicion për ne. 30% paraprakisht, 70% para transportit.

 • Q

  Jeni prodhues?

  A

  Po, ne jemi prodhues. Linja jonë e produkteve varion nga shtangë dore të thjeshta deri te një shumëllojshmëri e gjerë aksesorësh fitnesi, duke përfshirë produkte masazhi, produkte pilates dhe joga, aksesorë për aerobi, litar kërcimi, kapje dore dhe pajisje të tjera.