EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Fitness Equipment

Objektivi i këmbës i përshtatur me pajisje boksi me cilësi të lartë luftarake pa pagesë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:pajisje boksi të personalizuara me cilësi të lartë luftarake të lirë objektivi i këmbës
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU6312
materiali:PU, PE
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesësCustomization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Për stërvitje në shtëpi dhe kardio
2.Treni me një partner
3. Ndërtoni forcën, shpejtësinë dhe saktësinë
4. Objektivi i specialëve për luftim, më i trashë dhe më i rëndë, aftësia kundër goditjes është e fortë.Certifikata Patent
hetim