EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Roller shkumë

Role Yoga me shkumë të butë Premium Myofascial Miofascial Miqësore me shkumë natyrale, me logo dhe madhësi të personalizuar


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU2718F
materiali:tapë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 10 10 * 45cm
Paketa Lloji:Çanta polifonike+Karton ose e personalizuar
Pesha:1.35kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 12 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. E bërë nga tapa e rinovueshme dhe e qëndrueshme, e cila është jo toksike, pa plastikë;
2.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
3.Superior i papërshkueshëm nga uji, i shkëlqyer rezistent ndaj lagështirës;
4. Dizajn miqësor për përdoruesit, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.
5. Qëndrueshmëria e rulit tonë të tapës do t'ju lejojë të futeni thellë në muskujt tuaj, duke ndihmuar në lehtësimin e tensionit.


hetim