EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Roller shkumë

2021 Logo e personalizuar me shitje të nxehtë, Relax, rul me shkumë me dizajn të ri


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:2021 hot sale custom logo relax new design Roller shkumë
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2705
materiali:EVA, PVC
Size:33x14cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. super durable EVA&PVC form,for longer lasting comfort and durability
2. Extra strong PVC tube,adding stability and high quality construction.
3. Sipërfaqja e shkumës, duke siguruar amortizimin më të mirë dhe më pak lodhje


Certifikata Patent
hetim