EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Roller shkumë

Rul super i qëndrueshëm EVA për yoga Rol me shkumë për ndërtimin e trupit me çmim të ulët


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:super durable EVA yoga roller low price body building Roller shkumë
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2705K
materiali:EVA, PVC
Size:33x14cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Forma super e qëndrueshme EVA&PVC, për rehati dhe qëndrueshmëri më të qëndrueshme
2. Tub PVC ekstra i fortë, duke shtuar stabilitet dhe ndërtim me cilësi të lartë.
3. Sipërfaqja e shkumës, duke siguruar amortizimin më të mirë dhe më pak lodhje


Certifikata Patent
hetim