EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Roller shkumë

Amazon Popular 3 në 1 Gym Fitness Ushtrime Fitness Rul i qëndrueshëm i çmimeve të fabrikës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:amazon popular 3 in 1 gym fitness exercise durable factory price Roller shkumë
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2707
materiali:EPE. PE, PP
Size:47.5x15.3cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Smooth surface, high suitability
2. Used for massage during exercise
3. Sipërfaqja e shkumës, duke siguruar amortizimin më të mirë dhe më pak lodhje


Certifikata Patent
hetim