EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazhi i këmbëve

Rul masazhi me furnizim të drejtpërdrejtë të fabrikës Amazon Choice për Burra dhe Grua


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Rul masazhi me furnizim të drejtpërdrejtë nga fabrika e Amazon për burra dhe gra
Emri i markës:U-Fine
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ1723B
materiali:PP, TPE
MOQ:1000
Ngjyra: Shumëngjyrësh/I personalizuar
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:17x7cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW:0.285kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Tredimensionale të projektimit me pika lundruese të përshtatjes së thellësisë së pikave akute;
2. Materiali delikat është mesatar në fortësi;
3. Materiali i gjelbër për mbrojtjen e mjedisit pa erë;
4. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.


Certifikata Patent
hetim