EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi të ngrirë

Lëng i ngrirë në top Masazh me kompresim të ftohtë për të gjithë trupin Topa masazhi çeliku me dorezë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemGJ1701B
materiali:Çeliku, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Topi:6.1cm Baza:6.5x6.8cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra   
NW0.21kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Cool stimulon dhe relakson muskujt
2. Lehtësim i shpejtë i dhimbjeve të muskujve pas stërvitjes
3.Pajisur me një dorezë për t'u përdorur më i përshtatshëmCertifikata Patent
hetim