EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi të ngrirë

Lëng i ngrirë në top Masazh me kompresim të ftohtë për të gjithë trupin Topa masazhi çeliku me dorezë


1.Cool stimulon dhe relakson muskujt


2. Lehtësim i shpejtë i dhimbjeve të muskujve pas stërvitjes


3.Pajisur me një dorezë për t'u përdorur më i përshtatshëm


4.Patented products help you quickly occupy the market
  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemGJ1701C
materiali:Çeliku, PP, TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Topi:6cm Baza:11.1X8.2cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra
NW0.25kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar

◆Freezed  liquid in ball

The ball is made of steel to prevent rust and filled with frozen gel,cool stimulates and relaxes the muscles.

b0d614f1b75734ac3e0251142469705
61a7534680b3c3ffd7443abee8bb884
◆Non-slip massage handle
Gjatë ndryshimit të pjesës së unazës duke mbajtur të shtypur butonin me njërën dorë.

Certifikata Patent
hetim