EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi të ngrirë

Lëng i ngrirë në top çeliku Masazh i ngrirë i gjithë trupit Top masazhi i ngrirë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1701D
materiali:Steel,PP,TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Ball:3.55cm Base:12X8cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra
NW0.17kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Cool stimulon dhe relakson muskujt
2. Lehtësim i shpejtë i dhimbjeve të muskujve pas stërvitjes
3.Pajisur me një dorezë për t'u përdorur më i përshtatshëmCertifikata Patent
hetim