EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazhues dore

Doreza masazhi me rrokullisje 9 çeliku me shitje të nxehtë, masazhues dore të mbajtur, masazhues me rul në formë palme


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë Artikulli nr. U2705

Materiali: EVA+PVC

Madhësi: 33 * 14cm

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: Ngjyra të rastësishme/Të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi

Njësitë e shitjes: 1 copë 

Dimensionet e montuara:

14.5 * 15.5cm

pesha: 270g

Paketa Lloji:

1pc/kuti me ngjyra 40pc/ctn   

madhësia e kartonit: 32 * 52 * 34cm


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

Funksioni:

1.Ky produkt është projektuar për masazh me akupresurë dhe terapi të pikës së nxitjes, duke përmirësuar qarkullimin.                                
2.Masazher dore me 9 toptha hekuri dhe rrip te rregullueshem

Pozicioni rrotullues 3.360° për të masazhuar çdo pikë të trupit tuaj

4. Rrit përkohësisht qarkullimin gjatë përdorimit

5. E bërë nga materiali fleksibël për të ndjekur kthesat natyrale të trupit

5. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
6. Me rrip dore të rregullueshme për t'iu përshtatur madhësive të ndryshme, lehtëson stresin me një ndjesi të thellë relaksimi.


Certifikata Patent
hetim