EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazhues dore

Doreza Masazhi Magjike e Dorës PVC Doreza Masazhi Magjike Dore me shumicë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1771
materiali:Çeliku, PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Topi:1.5cm Baza:16.5x15cm
Paketa Lloji:1pc/kuti me ngjyra 40pc/ctn 32*52*34cm
NW0.255kg
GW0.27kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Ky produkt është projektuar për masazh me akupresurë dhe terapi me pika, duke përmirësuar qarkullimin.
2.Masazher dore me 9 toptha hekuri dhe rrip te rregullueshem
Pozicioni rrotullues 3.360° për të masazhuar çdo pikë të trupit tuaj
4. Rrit përkohësisht qarkullimin gjatë përdorimit
5. E bërë nga materiali fleksibël për të ndjekur kthesat natyrale të trupit
6. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
7. Me rrip dore të rregullueshme për t'iu përshtatur madhësive të ndryshme, lehtëson stresin me një ndjesi të thellë relaksimi.Certifikata Patent
hetim