EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

Silicone TPE Indoor Training Gym Bar Torsion Bar Ushtrime Krahu


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:

Shirit rrotullues

Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1164
materiali:Silicon/TPE
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:31X4.5cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.47kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24pcs / CTN 
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Materialet silikoni miqësore me mjedisin dhe pa erë mund të përdoren me lehtësi;
2. Fortësia e ngurtë nuk është e lehtë për t'u thyer, mund të jetë e lirë për t'u shtrembëruar;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;


Certifikata Patent
hetim