EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

Kapje dore plastike e rregullueshme me forcën e dorës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Kapje Dore Plastike 
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1104
materiali:PP, Pranverë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Madhësia:9.5x14x5cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW7.6kg
GW9.1kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48prs/ctn 39x43x21.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 euro)


Prezantim i detajuar
1. Sipas modelit të dorës së njeriut, madhësia e vogël dhe e lehtë për t'u mbajtur;
2.Ushtroni duart për të përmirësuar qarkullimin;
3.Unique groove non-slip handle for safety.


Certifikata Patent
hetim