Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

2021 me shitje të nxehta, të lira, me porosi me shkumë pranverore Pp me dore me forcë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Kapje dore me shkumë 
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1118
materiali:PP, Shkumë, Pranverë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:9x12x2.3cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW9.1kg
GW10.6kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48prs/ctn 39x43x21.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 euro)


Prezantim i detajuar
1. Sipas modelit të dorës së njeriut, madhësia e vogël dhe e lehtë për t'u mbajtur;
2.Ushtroni duart për të përmirësuar qarkullimin;
3.Përdorimi i pranverës së çelikut të karbonit elasticitet i mirë, deformim i qëndrueshëm;
4. Kapja është e butë dhe e rehatshme me shkumë.


Certifikata Patent
hetim