EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

Forcues i rregullueshëm i palestrës me gishta, përforcues kundër kapjes së duarve për ushtrime fizike


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Kapje dore me banak
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1122
materiali:PP, Pranverë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:11x14.5x5cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW9kg
GW10.5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pr/Kuti me ngjyra 48prs/ctn 45x45x21cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 euro)


Prezantim i detajuar
1. Sipas modelit të dorës së njeriut, madhësia e vogël dhe e lehtë për t'u mbajtur;
2.Ushtroni duart për të përmirësuar qarkullimin;
3.Përdorimi i pranverës së çelikut të karbonit elasticitet i mirë, deformim i qëndrueshëm;
4.Numërimi i ndikimit mekanik është i saktë.


Certifikata Patent
hetim