EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

Ushtrimi i krahut të dorës Finger Power Ushtrim Tensioni i kyçit të dorës Extend Grip Strength Training kitarë Ushtrimues me gisht në piano


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Ushtrimi i gishtit në piano
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1163
materiali:ABS
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:8.5x8cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:0.065kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24pcs / CTN 
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Materialet miqësore me mjedisin dhe pa erë mund të përdoren me lehtësi;
2.Asistent i trajnimit profesional, përmirëson forcën e gishtit, shpejtësinë, fleksibilitetin dhe aftësinë koordinuese;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Dizajni i pëllëmbës Fit më i përshtatshëm, i qëndrueshëm dhe i rehatshëm


Certifikata Patent
hetim