EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Hand Shqip

Zgjerues dore për dore Trajner me gishta


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Mbërthimi i rregullueshëm i duarve
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1176
materiali:PP, TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:120 * 20 * 155mm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW8kg
GW9kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 40pcs/ctn 50x22x33cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 euro)


Prezantim i detajuar
1. Sipas modelit të dorës së njeriut, madhësia e vogël dhe e lehtë për t'u mbajtur;
2.Ushtroni duart për të përmirësuar qarkullimin;
3.Përdorimi i pranverës së çelikut të karbonit elasticitet i mirë, deformim i qëndrueshëm;
4. Funksioni i rregullueshëm: I përshtatshëm për  Popullore.
5. Forca mund të rregullohet nga 5 kg në 40 kg sipas nevojës
6. Dorezë e rehatshme E bërë nga  Material që nuk rrëshqet


Certifikata Patent
hetim