EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Litar kërcimi

Litar kërcimi i rregullueshëm i personalizuar me logo me dorezë PVC palestër Litari kërcimi me shpejtësi të lartë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Skipping Jump Rope
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1242
materiali:Çeliku, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Doreza:11.8x2.2cm E trashë:0.28cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW0.08kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48pcs/ctn 58x49x17.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Litari profesional i kërcimit të garave redukton rezistencën e erës dhe përmirëson shpejtësinë e rrotullimit;
2.360° rotating bearing has smooth movement without knotting and winding;
3. Doreza të lehta që nuk rrëshqasin për më shumë rehati.


Certifikata Patent
hetim