EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Litar kërcimi

Kapërcimi i shpejtësisë me litar Kërcimi me litar me numërues


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Kërcim me litar me numërues
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1251
materiali:PVC, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:* 12 4 * 19cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW13.6kg
GW15kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48pcs/ctn 58X49X17.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Trupi i litarit PVC ka rezistencë të fortë ndaj konsumit dhe rezistencë;
2. Doreza e numërimit stereo kundër rrëshqitjes është më inteligjente;
3. Gjatësia e litarit e rregullueshme, e përshtatshme për lartësi të ndryshme;
4. Kushineta me shpejtësi të lartë rrotullohet pa probleme pa e mbështjellë litarin.


hetim