EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Litar kërcimi

Litar kërcimi i rregullueshëm i personalizuar me dorezë PVC litar kërcimi me shpejtësi të lartë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Litar kërcimi
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1230
materiali:PP, PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:* 12 4 * 19cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW11kg
GW13kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48pcs/ctn 58x49x17.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Trupi i litarit PVC ka rezistencë të fortë ndaj konsumit dhe rezistencë;
2. Doreza plastike e paketimit e projektuar për të parandaluar rrëshqitjen e duarve të djersitura për përdorim të rehatshëm;
3.Demontimi i poshtëm i dizajnit të humanizuar të gjatësisë së litarit të rregullueshëm.
4. Kushineta me shpejtësi të lartë rrotullohet pa probleme pa e mbështjellë litarin


Certifikata Patent
hetim