EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Litar kërcimi

Dorezë alumini me shumicë profesionale fitnesi me litar kërcimi me litar të rregullueshëm


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Steel Jump Rope
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1243
materiali:Alumini,PVC,Çeliku
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Doreza:15.8x2.15cm E trashë:0.25cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW0.095kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48pcs/ctn 58x49x17.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Litari profesional i kërcimit të garave redukton rezistencën e erës dhe përmirëson shpejtësinë e rrotullimit;
2.Litar çeliku i mbështjellë PVC ndaj konsumit rezistent dhe i qëndrueshëm;
3. Doreza e zgjatur e ngulitur nga aliazh alumini që nuk rrëshqet është më e përshtatshme për palestër profesionale;
4. Dizajni i strukturës së kontrollit të dyfishtë, rregulloni gjatësinë e litarit më të thjeshtë dhe të përshtatshëm.


Certifikata Patent
hetim