EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Litar kërcimi

Litar kërcimi me shpejtësi me top OEM me shumicë me alumin i rregullueshëm me peshë 360 dhe rrotullues


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:AL Jump Rope
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ1243B
materiali:Aluminum,PVC,Steel
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:Doreza:13.7x1.2cm E trashë:0.28cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW0.11kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 1pc/Kuti me ngjyra 48pcs/ctn 58x49x17.5cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Litari profesional i kërcimit të garave redukton rezistencën e erës dhe përmirëson shpejtësinë e rrotullimit;
2.Litar çeliku i mbështjellë PVC ndaj konsumit rezistent dhe i qëndrueshëm;
3.Aluminum coated non-slip handle is more suitable for professional fitness;
4.Double control structure design, adjust the length of rope more simple and convenient.


Certifikata Patent
hetim