EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>peshë>Kettlebell

Fabrika me shumicë me vinyl me ngjyrë të cilësisë së lartë Kettlebell


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:factory wholesale high quality colored vinyl dipping kettlebell
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU3375
materiali:Hekuri, PVC
Pesha:4KG/6KG/8KG/10KG/12KG/16KG/18KG/20KG/24KG
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details: Kuti/kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Është zgjedhja e materialit të dizajnit të kettlebell të cilësisë së lartë.
2.Përmbushni standardin e kettlebells konkurrencës profesionale
3. Përdorni sigurinë dhe jini të sigurt


Certifikata Patent
hetim