EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi

Të gjitha Topa masazhi me Tape me Logo të personalizuara, me shumicë me shumicë, eko miqësore


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1703A
materiali:tapë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:6.1cm or customized
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:40g


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Made of renewable and sustainable cork, which is non-toxic, plastics-free. ;
2. Rolling with massage balls, your deep tissue compression for fast relief of muscle fatigue, sore, and pains.;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Top i qëndrueshëm prej tape të ngurtë për të mbajtur formën, jo si topat e shkumës. Fshijeni me peshqir të lagur pas përdorimit.;
5. Dizajn miqësor për përdoruesit, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.


hetim