EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi

Topë rul masazhi me rrëshirë plastike me shumicë binjake me cilësi të lartë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemGJ1708B
materiali:Rrëshirë, ABS
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 12 6.5 * 6cm
Paketa Lloji:11pc / kuti me ngjyra   


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1. Topi i dyfishtë i rrëshirës me cilësi të lartë rrit zonën e masazhit;
2. Është një mjet i mirë për të lehtësuar tensionin e muskujve, për të nxitur qarkullimin e gjakut;
3.Kapë një efekt të mirë kur masazhoni në pikat e akupunkturës ose pikën e shkaktimit të lëndimit;
4. Rrit përkohësisht qarkullimin gjatë përdorimit;
5. E shkëlqyeshme për masazhimin e të gjithë trupit, si p.sh. pulpat, këmbët, kyçin e këmbës, krahët, qafën dhe shpinën, etj;
6. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
Certifikata Patent
hetim