EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi

2021 Hot Selling Factory Furnizim direkt EVA Ball masazhi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:2021 hot selling factory direct supply EVA massage ball
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1724A
materiali:EVA
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 22 12 * 7cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra   


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Double high quality EVA ball increases massage area;
2. Është një mjet i mirë për të lehtësuar tensionin e muskujve, për të nxitur qarkullimin e gjakut;
3.Multi-functional massage combination,massage ball,peanut massage ball and yoga brick;
4. Rrit përkohësisht qarkullimin gjatë përdorimit;
5. E shkëlqyeshme për masazhimin e të gjithë trupit, si p.sh. pulpat, këmbët, kyçin e këmbës, krahët, qafën dhe shpinën, etj;
6. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.


Certifikata Patent
hetim