EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Top masazhi

2021 Hot Shitje të nxehtë dhe të ftohtë Masazhues i qafës dhe qafës së shpinës me 2 pika të ngritura për të relaksuar trupin


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1729A
materiali:PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme ose të personalizuara
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:17x14.5x7cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra 
Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1. Masazhoni qafën ose shpinën përmes 2 pikave të ngritura
2. Masazhi është më komod duke ngrohur ose ngrirë xhelin
3. Eko-miqësore, portative dhe perfekte për përdorim në shtëpi ose në rrugë
Certifikata Patent
hetim